Linnameeskond alistas Transi

Paide linnameeskond vs FC Kuressaare
Paide linnameeskond vs FC Kuressaare Foto: Anne Põder

Premium liiga 21. voorus suutis Paide Linnameeskond võõrsil tulla välja kaotusseisust ja alistada Narva Trans 2:1.

824-pealise publiku ees läks Trans koduväljakul juhtima, kui Dmitrii Barkov lahendas üks ühele olukorra. Paide ei jäänud aga vastust võlgu ja avapoolaja lisaminutitel sai vastaste karistusalas löögile Ander Ott Valge, viigistades mängu seisu. Teise poolaja esimeses pooles Valge hea hoog jätkus, kui ta viis oma meeskonna 2:1 ette. 74. minutil oli Transil suurepärane võimalus viigini jõuda, kuid Paide väravavaht Andrea Liotti suutis Dmitry Proshini penalti tõrjuda.