Rakveres selgitatakse mitmevõistluse Eesti meistrid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

: KERGEJÕUSTIK, MITMEVÕISTLUS : TALLINN, EESTI : 03FEB18 Kergejõustik, mitmevõistlus. Terje Kaunissaar. lt/: Foto: LIIS TREIMANN

FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Neljapäevani toimuvad Rakvere staadionil EV100 Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses, kus parimad selguvad kõikides vanuseklassides alates U14 kuni täiskasvanuteni.

 

14. ja 15. augustil peetakse U14, U16 ja U18 vanuse meistrivõistlused. U20, U23 ja täiskasvanute meistrid selgitatakse 15. ja 16. augustil.

Täiskasvanutest on kümnevõistluses stardis Taavi Tšernjavski (SK Elite Sport), kes on olnud sel hooajal heas hoos ja võitis juulis Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse. Talle pakuvad konkurentsi Kristjan Rosenberg (Tartu SS Kalev), Ramo Kask (SK Leksi 44) ja Mikk-Mihkel Arro (Rakvere KJK Vike).

U23 arvestuses läheb head punktisummat ja meistritiitlit jahtima Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev). Naiste U23 arvestuses on favoriidina stardis Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistlusel seitsmevõistluses isikliku rekordiga (5519 punkti) kolmanda koha saanud Kristella Jurkatamm (Tallinna SS Kalev).

Rohkelt osalejaid on noorteklassides, kus kõige noorematel mitmevõistlejatel on värskelt selja taga TV 10 Olümpiastarti sarja hooaeg, vanemate vanuseklasside noorsportlastel oma vanuse tiitlivõistlused.

Lisainfo! (JT)

Tagasi üles