Järva malev tunnustas parimaid

Indrek Reismann

FOTO: Alo Aasma

Reedel Veski-Sillal toimunud Kaitseliidu asutamise 93. aastapäevale pühendatud Järva maleva aastapäevaüritusel pälvis Järva maleva Aasta kaitseliitlase tiitli leitnant Indrek Reismann, naiskodukaitse Järva ringkonna aasta naiskodukaitsja tiitli pälvis aga Tiiu Laaneoks.

Aasta kaitseliitlase tiitli ning sellega kaasneva sepistatud mõõga pälvinud Indrek Reismanni iseloomustati kui äärmiselt aktiivset ning eeskujulikku kaitseliitlast, kes on väga aktiivselt ning ka edukalt osalenud paljudel sõjalis-sportlikel võistlustel nii Eestis kui välismaal ning on panustanud oma teadmisi ning oskusi ka noorte väljakoolitamisele.
Aasta naiskodukaitsja tiitli pälvinud Tiiu Laaneoks on naiskodukaitse Järva ringkonna aktiivne liige olnud juba 11 aastat ning osalenud väga aktiivselt erinevatel kaitseliidu, naiskodukaitsjate, noorte kotkaste ning kodutütarde üritustel toitlustusüksuse koosseisus.
Kaitseliidu Järva maleva teavituspealik Alo Aasma selgitas, et lisaks Indrek Reismannile ja Tiiu Laaneoksale tunnustati Järva maleva aastapäevaüritusel ka teisi kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, kodutütreid ja noorkotkaid, kelle tegevus Kaitseliidu ning tema eriorganisatsioonide arengus on olnud silmapaistev.
 

Tagasi üles