Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel tuleb rajale 197 jooksjat

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Holstre–Paistu maanteejooksu võitis teist aastat järjest järvamaalane Olavi Allase.

FOTO: HEGE-LEE PAISTE

Laupäeval, 13. oktoobril toimuvad Jõulumäel Eesti karikavõistlused murdmaajooksus.  Võisteldakse U14, U16, U18, U20 ja täiskasvanute arvestuses. Starti on oodata 197 jooksjat 29 klubist. Esindatud on ka järvakad.

 

Eesti Kergejõustikuliidu kestvusalade alarühma juht Toomas Tarm ütles eelseisva võistluse kohta, et kõige põnevamat jooksu võib oodata meeste U20 vanuseklassis. „Kõige konkurentsitihedam on osalejate nimekirja põhjal meeste U20 vanuseklass, kus on kohal kõik paremad. Soosikuteks võib selles vanuses pidada Johannes Sikku (Tartu SS Kalev), Karel-Sander Kljuzinit (TÜ/ASK) ja Andry Sood (Sparta SS),“ sõnas Tarm.

„Meestest osalevad teiste seas krossi Euroopa meistrivõistlustele pürgivad Olavi Allase (KJK Järvala) ja Karel Hussar (TÜ/ASK). Noorteklassides on esindatus korralik, täiskasvanute paremikust on liiga palju puudujaid,“ nentis Tarm.

Naistest lähevad kindlasti esikohta jahtima Kaisa Kukk (Treeningpartner) ja Kelly Nevolihhin (Rakvere KJK Vike).

Eesti Kergejõustikuliidu kestvusalade alarühma juht Toomas Tarm ütles eelseisva võistluse kohta, et kõige põnevamat jooksu võib oodata meeste U20 vanuseklassis.

Võistluste avamine toimub kell 12.45, esimesed stardid antakse kell 13.00.

Tagasi üles