Saaremaa jäi Jade Šadeiko servidega hätta

Kuido Saarpuu
Võrkpall on võrratu east olenemata.
Võrkpall on võrratu east olenemata. Foto: Gertrud Alatare

Pühapäeval sai naiste karikavõistlustel alguse kolmas veerandfinaalseeria, milles on vastamisi tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank ja Saaremaa, kirjutab volley.ee. Sarnaselt septembris toimunud Eesti meistrivõistluste kohtumisele lõppes ka seekordne vastasseis Tartu võistkonna 3:0 paremusega.

Kodusaalis mänginud tartlannade võidus kordagi kahtlust ei tekkinud, kui Saaremaa jäeti kõigis kolmes geimis 20 punkti piirist allapoole. Võõrustajate 3:0 (19, 18, 14) võidumängus säras koguni 18 (+13) punktiga Jade Šadeiko, kes realiseeris 20-st tõstest 10 ja serveeris tartlannade kuueteistkümnest pallinguässast pooled. Renate Pikk lisas 12, Ingrid Kiisk 11 ja Laura Reiter 10 punkti. 9 punktiga oli Saaremaa resultatiivseim Kaisa Õunpuu.