Jõulukaardi saatmiseks on viimane aeg käes

Jõulukaart. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Omniva postiäri juhi Mari Allese sõnul on just jõulueelne nädal kirjade saatmise puhul aasta populaarseim.

„Kogu aasta jooksul saadetakse Eestis ligikaudu kaks miljonit margiga kirja ja postkaarti. Koguni miljoni, ehk pooled neist moodustavad jõulukirjad ja -kaardid,“ selgitas Allese. “Kuna tänavu eelneb jõuludele ka nädalavahetus, siis on kaardi teele panekuks juba viimane aeg käes.”

Allese sõnul tasub kirja või kaarti teele pannes kindlasti silmas pidada, et lisaks headele soovidele oleks kindlasti märgitud saaja täpne ning täielik aadress ja sihtnumber. Samuti tasuks enne kirja postitamist jälgida  kirjakastile märgitud tühjenduse aega. Postiasutuses võib aga korrektselt margistatud ja adresseeritud kirja üle anda järjekorravabalt.

Kui jõulukaart ja postmark on veel soetamata, siis seda on võimalik teha nii veebipoest kui ka ligi 300 edasimüüja juurest ning postkontoritest ja postipunktidest üle Eesti.

Allese sõnul tasub kirja või kaarti teele pannes kindlasti silmas pidada, et lisaks headele soovidele saaks kindlasti märgitud ka saaja täpne ning täielik aadress ja sihtnumber.

Spetsiaalselt jõulukirjade tarbeks andis Omniva novembris välja ka lõhnavad jõulumargid. Samuti on tänavu võimalik oma jõulukaart kujundada ja teele panna internetist ja kodust väljumata. Postkaardi saatmise lahendus võimaldab kaardile valida oma pildi, millele on võimalik lisada oma tekst ja kujundus. Nii ei pea klient vaeva nägema kaardi ja postmargi leidmisega ja kirjakasti otsimisega.

Läbi veebipoe saab oma jõulukaarti saata nii Eestisse kui ka mujale üle kogu maailma. Jõulukaardi saatmisel lisab Omniva neile ühtlasi ka spetsiaalsed jõulumargid. 

Tagasi üles