Paide neiu sai "Seitsmeste uhkuse" tiitli

Triin-Mary Raudkivi

FOTO: kuvatõmmis: uudised.tv3.ee

"Seitsesed uudised" tunnustas tänuvastuvõtul Tallinnas Maarjamäe lossis "Seitsmeste uhkuse" tiitli pälvinud inimesi, kes on millegi positiivsega silma hakanud. Teiste seas toodi välja ka 19-aastane Paide neiu Triin-Mary Raudkivi, keda tuntakse tema heasüdamlikkuse poolest.

Triin-Mary oli kõigest viie-aastane, kui ta läks ema juurde ning ütles "ema, ma soovin inimesi aidata, sest nad on nii kallid mulle isegi kui ma ei tea neid".

Tüdruku ema ütleb, et see tegi ta südame soojaks, aga see oli alles asja algus. Ema sõnul mäletab ta päevi, kui Triin-Mary tuli ilma kinnasteta koju ja valetas, et ta kaotas need ära, aga inimesed olid näinud, kuidas ta oma esemeid väikestele lastele edasi andis, et neil oleks soojem olla. 15-aastasena hakkas Triin-Mary kaasa lööma vabatahtliku töös.

Ema sõnul on teiste aitamine Triin-Mary jaoks kui elustiil.

Triin-Mary on muu hulgas kaasa löönud "Lapsed kooli" programmis ja kogunud raha suurperedele. 16-aastasena läks ta vabatahtlikuks tugiisikuks intellektipuudega laste laagrisse. Triin-Mary jaoks pole midagi erilist kodutule söögi ostmises või neile raha annetamises.

"Seitsmeste uudiste" lugu Triin-Maryga saab vaadata SIIT.

Tagasi üles