Viikingid võtsid olulise võidu

Viking Window ja Tamsalu Los Toros/Tal Tech-i mäng
Viking Window ja Tamsalu Los Toros/Tal Tech-i mäng Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Saku korvpalli esiliigas teenis kolmapäeval magusa võidu Paide Viking Window, kes suutis võõral väljakul murda Tartu Ülikool/Kuremaa SK numbritega 82:80.

Neljandale veerandile minnes oli tartlaste eduseis kasvanud 12-punktiliseks ning otsustava perioodi alguses jäädi suisa 14 silmaga taha, kuid külalised ei andnud anna ning tulid 19.0 spurdi toel mängu tagasi. Sass Karemäe kaks tabavat vabaviset kasvatasid Paide eduseisu 81:77 peale, millele vastas tabava kaugviskega Patrik Saal. Sten Olmre tabas joonelt kahest ühe ning viimane sõna jäi tartlastele, kuid Jaanus Annoki kaugvise ei tabanud.

Loe edasi siit!

Turniiritabelis on Paide Viking Window meeskond hetkel 12 meeskonna seas kaheksandal kohal.

Aasta algaski meeskonnale võõrsil peetud mänguga. Koduses Paide E-Piima spordihallis mängib meeskond sel reedel kell 20.15 KK Viimsi/Notoga.