Noored mitmevõistlejad näitasid hetkevormi

Kuido Saarpuu
Emili Liis Osula (nr 13) 800 meetri jooksus. Et eelnevalt alad ei läinud soovitult, jooksis ta selle distantsi lihtsalt ära. Foto: Marko Mumm / EKJL

Nädalavahetusel võistles Lasnamäe kergejõustikuhallis ligi 150 noort kergejõustiklast, et selgitada Eesti parimaid mitmevõistlejaid U14, U16, U18 ja U20 vanuseklassis. Ei puudunud ka järvakad.

U18 neidude viievõistluse Eesti meister on Pippi-Lotta Enok (KJK Visa, treener Liivi Eerik), kes sai esikoha 3879 punktiga.

Hõbeda võitis Juliana Demeš­tšenko (Tallinna SS Kalev) 3548 punktiga ja pronksile tuli Laura Lokotar (KJK Kose 2000) 3395 punktiga.