Linnameeskond lõi käed Hispaania keskkaitsjaga

Mikel Gurrutxaga

FOTO: Heiki Laan

Paide linnameeskond sõlmis kaheaastase lepingu Hispaania keskkaitsja Mikel Gurrutxagaga, kes läbis Järvamaa esindusklubi juures eduka katseaja.

22aastane Gurrutxaga on Baskimaa tippklubi Eibari kasvandik, kes on pallinud Hispaania madalamates liigades ja eelmise hooaja teises pooles Soome Kakkoneni klubis Oulu JS Hercules.
 
Mikel Gurrutxaga ütles, et tal on Paidega liitumise üle väga hea meel. "Kahe ja poole nädala jooksul on mulje meeskonnast, treeneritest ja treeningutest äärmiselt positiivne ning usun, et see on mulle hea keskkond arenguks," lausus ta. "Koostöö väljakul läheb meil satsis iga päevaga aina paremaks ning soovime tänavu anda kõigile korraliku lahingu. Kogu meeskond teeb tugevat tööd selle nimel, et hooaeg tuleks korralik ja saavutaksime oma eesmärgid.“
 
Gurrutxaga on Paide linnameeskonna ajaloos esimene hispaanlasest võõrleegionär ja tänavuse hooaja eel viies täiendus. Esindusmeeskonnaga on liitunud ka Gambia ründaja Alassana Jatta, väravavaht Mait Toom, äärekaitsja Karl Mööl ja ründaja Andre Järva.

Tagasi üles