iDeal kampaania

Kiir ja Toots otsivad õnne ja armastust

Urmas Lennuki tõlgenduses on Paunvere poisid (vasakult Tarvo Sõmer, Vootele Ruusmaa, Imre Õunapuu, Madis Mäeorg, Margus Grosnõi) üpris teistsugused kui Oskar Lutsul.

FOTO: Alan Proosa

Rakvere Teatri „Paunvere poiste igavene kevade” on meile kõigile tuttavate Paunvere elanike noorust, elu ja armastust vaatlev lugu.

 

Urmas Lennuk on võtnud tavapärasest pikema ajavahemiku ja kirjutanud üheks näidendiks kokku 20 aastat paunverelaste elust ja juhtumistest ning selle nüüd lavale toonud – Türi Kultuurikeskuses saab lavastust näha reedel, 8. märtsil kell 18.

Kõik meile tuttavad tegelased – Kiir, Arno, Toots, Teele, Tõnisson, Imelik ja Lible on selles loos olemas. Kõik nad on väga erinevad, igaühel nendest on omad unistused ja rõõmud, kellel selleks muusika, kellel isamaa, kellel põllupidamine, kuid neid kõiki ühendab igatsus millegi suurema järele. Kiir teab juba väikese poisina, et igavest noorust ei ole olemas, kuid igavest armastust tasub sellegi poolest otsida. Ja elu ei tohi elamata jääda, ükskõik, kas unistused õnnestub kinni püüda või mitte. Muusikarohke lavastuse peaosades on Imre Õunapuu, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg ja Silja Miks.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles