Elron pakub laulu- ja tantsupeolistele soodsamat rongisõitu

Elron

FOTO: SANDER ILVEST/Eesti Meedia/Scanpix Baltics

Laulu- ja tantsupeo nädalal ehk 30. juunist 7. juulini  on võimalik juubelipeol osalejatel sõita grupipiletiga Elroni rongis kuni 30% soodsamalt.

Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg tõi esile, et üleriigilise rongiteenuse pakkujana soovib Elron kaasa aidata kõigi laulu- ja tantsupeo osaliste kiirele ja turvalisele peopaika jõudmisele, mistõttu pakutakse osalejatel võimalust osta ettemaksuarve alusel Tallinnasse ja tagasi sõiduks rongipiletid kuni 30% soodustusega.

„Soodustusega pileteid on võimalik osta kõigil, kes reisivad alates 10-liikmelise grupina ning saadavad reisimiseks ja soodustuse saamiseks sooviavalduse hiljemalt 2 tööpäeva enne soovitud reisi Elroni e-postile info@elron.ee,“ rõhutas Adamberg. Sooviavalduses tuleb ära märkida sõidu kuupäev, marsruut, väljumisaeg, reisijate arv ning arve saaja nimi.

Ta nentis, et iga konkreetne soov vaadatakse eraldi läbi ning kuna rongide täituvus oleneb väga palju liinist, nädalapäevast ja kellaajast, siis sõltub lõplik soodustuse määr konkreetselt just grupi soovist, millist reisi kasutada soovitakse.

Elroni kommunikatsioonijuht soovitas gruppidel võimalusel eelistada väiksema täituvusega väljumisi – nendeks on eelkõige tipptundide välised väljumised ehk päevased reisid. „Hommikused ja tööpäeva lõpu väljumised ning eriti reedel ja pühapäeval, on paljudel liinidel juba suure täituvusega,“ nentis Elroni kommunikatsioonijuht.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles