Sisukord
Paberleht
Postimees

Kool sulges uksed kohe pärast avamist

3 min lugemist
  • Vanemad klassid jäävad nädala lõpuni kodus õppele
  • Esialgu on plaanitud, et asenduspinnal tuleb õpilastel olla järgmine nädal
  • Lai 33 lapsed peavad leppima pirukatega
  • Abilinnapea: Palume kõikide ebamugavuste pärast vabandust
Paide Hillar Hanssoo põhikooli Ib klassi õpetaja Krista Sukk varus juba 1. septembriks oma klassi mitu pudelit vett, et nii endal kui ka õpilastel oleks puhas joogivesi janukustutuseks käepärast võtta. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Julge hundi rind on rasvane. Tundub, et selle ütlemise järgi on tegutsenud ka Paide linnajuhid uue, Hillar Hanssoo põhikooli hoone ehitamise juures.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

See, et maja valmimisega läheb pehmelt öeldes kiireks, selgus juba eelmisel suvel, kui ehitaja ei saanud endise koolimaja lammutusega soovitud ajal alustada, sest selle tühjaks kolimine võttis plaanitust kauem aega. Juba aasta tagasi oli teada, et ehitajal on aega kuni 1. spetembrini. Loodeti, et samal ajal kui ehitaja viimaseid viimistustöid teeb, saab ruumidesse juba uue mööbli paika sättida.

Kuid tagasi oli selge, et erilahendusega mööbel 1. septembriks kohale ei jõua, aga avamisplaane ei seganud seegi, sest pingid ja toolid pidid paika saama ja ülejäänud mööbli puudumine õppetööd otseselt ei häirinud.

21.05.2020 25.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto