iDeal kampaania

Piltnik seadis tabatud kirjud hetked fotonäituseks

Järvamaa supluskohad

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Esmaspäeval, 16. septembril kell 18 avab Dmitri Kotjuh Türi kultuurikeskuse klaassaalis fotonäituse, kus eksponeerib oma parimaid viimase kolme aasta (2016–2018) jooksul tehtud ja Järva Teatajas ilmunud fotosid.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

«Mulle meeldib teha loomingulisi kokkuvõtteid. Näituse nimi on «Kirjud hetked 2». Ja just nii, nagu iga hetk on uus ja kordumatu, hõlmabki mu viimase kolme aasta retrospektiiv endas neid hetki, mis minu meelest olid kõige rohkem jäädvustamist väärt,» põhjendas Kotjuh näitusele jõudnud pildivalikut.

See on järg Dmitri Kotjuhi eelmisele fotonäitusele «Kirjud hetked», kus oli väljas paremik fotodest aastatel 2013–2015. Näitus kajastas erakordseid hetki alates USA presidendist Barack Obamast kuni Kiievi Maidani sündmusteni välja. Enamik piltidest olid siiski tehtud Järvamaal. Näituse «Kirjud hetked» esimest osa eksponeeriti neljas Eesti linnas ja ka välismaal: Stockholmis ja osaliselt Berliinis. See omakorda oli jätk Kotjuhi pressifotode näitusele «Argipäeva hetked», mis koondas vaid mustvalgeid töid.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles