Karikavõit nõudis pingutust ja keskendumist

Paide linnameeskond III rõõmustab A. Le Coq Arenal väikeste karikavõistluste võidu üle. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eelmisel nädalal selgusid Tallinnas A. Le Coq Arenal väikeste karikavõistluste võitjad. Finaalis suutis Paide linnameeskond III tulemusega 4:1 üle mängida FC Otepää.

Teises liigas palliv Paide suutis minna aste madalamal mängiva Otepää vastu juhtima 12. minutil. Avapoolaja ainsa tabamuse eest hoolitses nurgalöögi järel Lauri Varendi.

Teist poolaega oli mängitud ligi veerand tundi, kui Martin Ustaal suutis Järvamaa meeskonna eduseisu ilusa karistuslöögiga kahekordistada. Võidumeeskonnas polnud enam suuri kahtlusi 70. minutil, mil Kaarel Kivimägi tegi seisuks 3:0 ja üheksa minutit hiljem lõi kaptenipaela kandnud Carl Tubarik neljanda värava.