Jalgpallurid mängisid Nõmme Kaljuga kui võrdne võrdsega

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik.

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti laupäeval põnevuslahing, kui teise liiga tippvõistkond Paide linnameeskond III võõrustas Premiumi liigas pallivat Nõmme Kalju FCd. Mängu võitsid külalised lisaajal 3:0.

Kaks meeskonda olid karikasarjas vastamisi ka 2017. aasta sügisel, mil Hiiu staadionil peetud lahing leidis lõpplahenduse alles penaltiseerias. Toona lõppes normaal- ja lisaaeg 1:1 ning Kalju pääses järgmisse ringi penaltite toel.

Sel korral löödi kõik väravad lisaajal. 97. minutil viis Robert Kirss Kalju juhtima ning Max Mata tabamus 112. ja 118. minutil andsid võidu Kaljule.

Nõmme Kalju pääses võiduga kaheksandikfinaali. 1/16-finaalidest on pidamata kaks kohtumist ja ainsa Järvamaa võistkonnana kaheksandikfinaali pääsenud Paide linnameeskonnale pole veel vastast selgunud. Küll on selge mängu aeg: 30. oktoober kl 19. (JT)