Paide Selveri kauplus läheb üle digihinnasiltidele

FOTO: Hendrik Osula

Selver läheb Eesti esimese jaeketina kõigis kauplustes korraga üle elektroonilistele hinnasiltidele. Muudatus puudutab esimeses järgus puu- ja juurviljaosakondi ning jõuab lõpule veebruariga.

„Innovaatilise ja tulevikku vaatava ettevõttena on Selverile väga oluline minna üle lahendustele, mis koormavad vähem nii keskkonda kui ka meie tööd. Paberivabad digialternatiivid on Selveris saanud standardiks nii turunduses, logistikas kui ka makselahendustes,“ ütles AS Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Peatselt on uuendus tehtud üle keti 53 kaupluses. Kuna värskete viljade hind muutub kõige sagedamini, lisandub uus tehnoloogia esimeses järjekorras just selles kaubakategoorias.

Digihinnasiltide abil saab toote hinda ja infot vahetada vaid nupuvajutusega. Tehnoloogiat on Selver proovinud pikalt valmidusega hinnasiltide põlvkonnavahetusega jätkata ka teistes kaubakategooriates. 

Digihinnasiltidele üleminek on osa Selveri paberivabast missioonist, mille esimeses järgus on kõikidesse Selveri kauplustesse üle Eesti paigaldatud paberreklaame asendavad digiekraanid.

Investeeringu esimese järgu suurus on 0,5 miljonit eurot.

Tagasi üles
Back