Linnameeskond alistab taliturniiril vastaseid üksteise järel

Premium liiga mäng: Paide linnameeskond võidab JK Tallinna Kalevit 2:0.
Premium liiga mäng: Paide linnameeskond võidab JK Tallinna Kalevit 2:0. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Paide linnameeskond teenis laupäeval olnud taliturniiri kolmandas mängus kolmanda võidu, alistades vana rivaali Tartu Tammeka 2:1.

Võrreldes eelmiste hooajaeelsete kohtumistega kasutas peatreener Vjatšeslav Zahovaiko tavapärase 4-3-3 asemel vormi 4-3-1-2, kus ründeliinis olid Kristofer Piht ja Edrisa Lubega ning nende all kümne peal Siim Luts. Mängust jäi eemale Paide uus täiendus Hadji Drame, kes tuleb kodumaalt Järvamaa esindusklubi juurde nädala pärast.

Paide linnameeskond annab sotsiaalmeedias teada, et avapoolajal oli Paide selgelt aktiivsem pool ja tegi isuga pressingut, aga viimasel kolmandikul jooksid lahendused järjepanu liiva. Tammekal seevastu olid ohtlikumad momendid: kümnendal minutil avas Sten Reinkort skoori ja Patrick Genro Veelma löök raksatas latti. 39. minutil saatis Sergei Mošnikov healt positsioonilt karistuslöögi meetri jagu üle lati ja minut hiljem suutis Tammeka kaitse blokeerida kastis mitu lähilööki.