Linnameeskond jõudis viimaks ihaldatud võiduni

Eesti jalgpalli Premium liiga kuuenda vooru kohtumises pühapäeva õhtul Tartu Tamme staadionil sai Paide linnameeskond (sinivalgetriibulised särgid) 2:0 jagu Tartu JK Tammekast.

Paide võis kergendatult hingata, kui esimese poolaja 25. minutil kavaldas Edrisa Lubega vastaste kaitse üle ja viis paidelased juhtima. Väravalisa hankis meeskonnale esimese poolaja teisel lisaminutil Sergei Mošnikov, kes oli õigel ajal õiges kohas ja kasutas võimaluse ära.

Mängujärgses kommentaaris jalgpalliportaalidele Soccernet ütles Sergei Mošnikov, et meeskonnal pole nüüd pikalt hästi läinud ja seda võitu oli väga vaja, et enestunnet parandada ja uuesti võidulainele saada. «Viimases mängus oli meil üks kindel siht – kolm punkti. Selle me ka saime,» sõnas ta.