N, 19.05.2022

Kaitseväe kolonnid läbivad Järvamaad

Järva Teataja
Kaitseväe kolonnid läbivad Järvamaad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kaitseväe kolonnid.
Kaitseväe kolonnid. Foto: Urmas Luik

Varahommikul on riigi põhi- ja tugimaanteed valdavalt soolaniisked, Kagu- ja Ida-Eestis, Jõgeva- ning Tartumaal paiguti sõidujälgede vahel lumesegused ning jäised. 

Kõrvalmaanteed on lumised. Teetemperatuur on suures osas teedel miinuspoolel, õhutemperatuur on Eesti lääneosas plusspoolel või 0-kraadi juures, mujal miinuspoolel. Teedel on paiguti libeduse oht.

Prognoosi kohaselt tuleb päeval pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma ja lörtsi, on udu ja jäidet. Temperatuur on läänepool plusspoolel, mujal 0-kraadi juures või kergelt miinuses. Libeduse oht püsib.

Liikluspiirang:

Täna toimub Kaitseväe kolonnide ja rasketehnika liikumine suunal Tapa–Pärnu–Ikla–Pärnu–Tapa. Kaitseväe kolonnide liikumiskiirus on maksimaalselt 70 km/h ning pikkus kuni 15 sõidukit. Kaitsevägi palub kõigil liiklejail varuda kannatlikku meelt ning rohkem aega turvaliseks kohale jõudmiseks.

Meeldetuletuseks sõidukijuhtidele: Ole tähelepanelik! Ka väikesed temperatuurimuutused 0-kraadi ümber võivad tekitada liiklusoludes suuri muutusi.

Liiklejatelt ootame infot teeolude kohta telefonil 1247. Lisainfot teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata http://tarktee.ee.

Märksõnad
Tagasi üles