N, 19.05.2022

Rekordilisest annetusrahast saab osa ka Järvamaa haigla

Kogusumma 120 000 eurot läheb jagamisele kampaanias osalevate haiglate vahel
Merit Männi
, ajakirjanik
Rekordilisest annetusrahast saab osa ka Järvamaa haigla
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Selveri heategevuskampaaniaga «Koos on kergem» kogunenud raha üleandmine Järvamaa haiglale.
Selveri heategevuskampaaniaga «Koos on kergem» kogunenud raha üleandmine Järvamaa haiglale. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Selver kogus Eesti laste- ja sünnitusosakondadele heategevuskampaaniaga „Koos on kergem“ viimaste aastate rekordsumma 120 000 eurot toetusraha.

„Eesti ühiskonna kõige õrnemate ilmakodanike esimeste eluaastate tervet arengut toetavate meditsiiniseadmete olemasolu laste- ja sünnitushaiglates on tänaseks juba elementaarne. Ent aja möödudes vajavad varem soetatud seadmed kaasaegsemate vastu välja vahetamist või tekib vajadus hoopis ravi- ja diagnostikavaldkonna arenedes uuemate ja efektiivsemate soetamise järele. Meil on suur au vedada Eesti vanimat heategevuskampaaniat, mis seisab selle eest, et laste ravi- ja diagnostika Eestis oleks maailma tipptasemel. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartnerite abiga täidame seda missiooni tänavu juba 19. korda,“ ütleb Selveri juht Kristi Lomp.

Üheksateistkümnendat aastat järjest toimuva kampaaniaga kogusid kõik 70 Selverit üle Eesti ja e-Selver raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Selveri kliendid toetasid kodukoha haiglat iga poeskäiguga ostes šokolaade, helkureid, kasutades SelveEkspressi annetuskoodi või annetades sularaha annetuskastidesse ja kassades asuvatesse topsidesse.

Märksõnad
Tagasi üles