Viikingid said kaotuse

Järva Teataja
Paide Viking Window mängija Kaspar Rätsepa (valge-sinine) teekonda korvini tõkestab suisa viis vastasmängijat. Sellist vaate­pilti ei näe korvpallis just sageli. Foto: Viking Window/facebook

Korvpalli esiliigas alistas Rae Koss/Hansaviimistlus kodus Paide Viking Window 81:75.

Võõrustajad olid mahajäämuses 13 punktiga, kuid tänu tugevatele püüdlustele jõudsid kolmandal veerandajal punkti kaugusele ja asusid viimasel perioodil Joonas Seina tabamusest juhtima 72:71.

19 mängust on viikingitel nüüd kirjas üheksa võitu ja kümme kaotust, mis annab hetkel kuuenda koha.

Paide Viking Window järgmiseks vastaseks on 18. märtsil võõrsil peetavas kohtumises Tartu Kalev/Estiko. Olgu öeldud, et Kalev on hetkel viiendal kohal. (JT)