E, 4.12.2023

President tunnustab ka üht järvalast

Tiit Reinberg
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Prandi külaseltsi eestvedaja Õnne Põllumets.
Prandi külaseltsi eestvedaja Õnne Põllumets. Foto: Andrus Eesmaa / Järva Teataja

President Toomas Hendrik Ilves allkirjastas otsuse anda Eesti Vabariigi 95. aastapäeva eel Eestile osutatud teenete tunnustamiseks 99 inimesele riiklik autasu.Järvamaalt tunnustab president Valgetähe teenetemärgiga Prandi külaseltsi eestvedajat Õnne Põllumetsa.
Eesti tänab ja tunnustab neid, kes on erinevatel elualadel ilmutanud suurt professionaalsust, leidlikkust, järjekindlust ja mitmel juhul ka vaprust, kirjutab riigipea otsuse eessõnas, lisades: «Nad hoolivad Eestist ja väärtustest, millele meie riik tugineb.»
«Teie pühendumus oma kutsetööle või tegevusele kodukoha hüvanguks on aidanud Eestit muuta suuremaks, paremaks, turvalisemaks. Te kõik olete teinud rohkem, kui töökohustused seda nõudnuks,» rõhutab president Ilves. «Samuti tänab Eesti meie toetajaid välismaal, neid, kes mõistavad meie eesmärke ja püüdlusi ning tänu kellele oleme saanud kindlamaks ja tugevamaks.»

VAATA REPORTERI VIDEOT!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles