P, 3.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kampaania kogub kokku seismajäänud sporditarbed

Merit Männi
Kampaania kogub kokku seismajäänud sporditarbed
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Kuni 30. septembrini aitavad Itella SmartPOST ja Uuskasutuskeskus koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga koguda kasutatud sporditarbeid ja –riideid Eesti lasterikaste perede sportlikele noortele.
Ettevõtmise “Uuele ringile!” käigus on võimalik SmartPOSTi pakiautomaatide ja Uuskasutuskeskuste vahendusel läkitada kasutatud sporditarbeid ja –riideid Põlvamaa ja Ida-Virumaa lasterikastele peredele, kelleni aitab saadetised toimetada Eesti Lasterikaste Perede Liit.
 

“Lasterikkad pered ootavad spordiriideid, -jalatseid ja kõiki sportimiseks vajalikke vahendeid, mis noortele spordiharrastajatele võiksid rõõmu pakkuda: nii jalg-, võrk- kui korvpallid, spordikotid, kaitsmed, erinevad jalanõud ja riided, miks mitte ka poksivarustus, judo-riided või uisud,” rääkis Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. Ettevõtmise patroon on endine tippjalgpallur Mart Poom.

Paki saatmine SmartPOSTi kaudu maksab kampaania raames 1€, sõltumata kapi suurusest, kogunenud tulu antakse üle Eesti Lasterikaste Perede Liidule, et osta selle eest jalgpalle noortele vutifännidele.

Paki saatmiseks SmartPOSTiga tuleb kõik saadetavad esemed koguda ühte pakki, näiteks kilekotti ning märkida pakile märksõna „Uuele ringile“. Kõik esemed peavad olema pakitud üheks saadetiseks ning paki maksimaalsed mõõtmed ei tohi ületada suurima kapi mõõtmeid (60x60x60cm). Kui pakk on pakiautomaadi lubatud mõõtmetest suurem, võib selle toimetada otse Uuskasutuskeskusesse.

Kampaanias osalemise detailse juhendi ja pakiautomaatide asukohad leiab SmartPOSTi kodulehelt www.smartpost.ee, uuskasutuskeskuste asukohad leiab organisatsiooni kodulehelt www.uuskasutus.ee.

Märksõnad
Tagasi üles