Esimene järvalane lõpetas maratoni 134.-na

Täna sõidetud 39. Tartu maratoni lõpetas esimese järvalasena Taavi Kaiv, kes saavutas ajaga 3:42:41 üldarvestuses 134. koha.

Oma vanuseklassis M21 saavutas esimest korda Tartu maratoni sõitnud Kaiv 62. koha.

Teise järvalasena, üldarvestuses 144., lõpetas maratoni ajaga 3:44:00 Raimo Salla, kolmanda järvalasena, üldarvestuses 226. kohal Magnus Künnapas ajaga 3:53:14.

Marge Tropp oli esimene Järvamaalt lõpetanud naine, kes sai ajaga 5:51:46 naiste arvestuses 151. ja üldarvestuses 2824. koha.

73aastane Hugo Pastimäe, kellele tänavune maraton oli 20. lõpetas ajaga 5:43:22 2612.-na.

Maratoni võitis Anders Aukland Norrast (ajaga 2:59:41), edestades napilt teisena finišijoone ületanud Jörgen Brinki Rootsist (2:59:42) ja kolmandaks tulnud rootslast Oskar Svaerdi (2:59:42). Võistluse lõppfaasis oli liidrite hulgas ka Andrus Veerpalu, kes viimase kiirendusega aga kaasa ei läinud ja lõpetas üheksandana (3:00:04). Parima eestlasena ületas lõpujoone Priit Narusk, kes pälvis kaheksanda koha (3:00:03).