Järva maleva kaitseliitlased naasid võistlustelt esikohtadega

Tartus ülikooli kergejõustikustaadionil toimunud kaitseväe kergejõustiku meistrivõistlustel võitsid Järva maleva võistlejad individuaalarvestuses kokku neli medalit ning tulid üldarvestuses viiendaks.

Maleva spordiinstruktori Jaak Tammiku sõnul võistlesid mehed kaugushüppes, kuulitõukes, 200 meetri jooksus, granaadiheites ning 1500 m jooksus, mille üldarvestuses võitis 94 võistleja seas esikoha Järva malevat esindanud Edgar Niglas.
Meesveteranide H45 võistlusklassis võistlesid mehed kuulitõukes, granaadiheites ning 800m jooksus. Selles võistlusklassi saavutasid Järva maleva võistlejad kolmikvõidu: esikoha võitis Vahur Palu, teiseks tuli August Albert ning kolmandaks Lauri Lipp.
Üldkokkuvõttes tuli Järva malev viiendaks jäädes ühe punktiga maha 1. jalaväebrigaadist.