Võrkpallitreener: Eile saime tappa, kuid täna peame võitma

Silvi Lukjanov
Järvamaa võrkpalliklubi
Järvamaa võrkpalliklubi Foto: Silvi Lukjanov

Järvamaa võrkpalliklubi peatreener Villi Vantsi sõnas, et eilses kodumängus tartlaste vastu oli neil mingeid šansse vaid teises geimis ja nii tuli tunnistada 0:3 kaotust. Tänane mäng võõrsil Rakvere võrkpalliklubiga on olulise tähtusega.

Võrkpalli kõrgliigas Schenker mängiv Järvamaa võrkpalliklubi kaotas eilse kodumängu turniiritabelis neljandal kohal asetseval Bigbank Tartule 0:3, geimid 15:25, 22:25, 19:15.

Võistkonna peatreener Villi Vantsi sõnas, et tartlased olid paremad  ja šanss kasvõi geimi võitki mängust võtta oli neil teises geimis. „Läksime algul juhtimagi, kõigis meis tärkas lootus, kuid tartlased panid oma paremuse lõpuks ikka maksma. Nii, et saime eile tappa, kuid täna peame võitma,“ sõnas Vantsi.