Ganvix põrmustas koduväljakul vastase

Silvi Lukjanov
Jalgpalli meistrivõistluste II liiga kohtumine Türi Ganvix JK (sinises) ja Nõmme United Foto: Silvi Lukjanov

Teise liiga 21. vooru kohtumises oli Türi Ganvix  ülekaalukalt parem FC Kose meeskonnast, kellega esimeses ringis mängiti viiki.

Türi Ganvix asus koduväljakul peetud kohtumist juhtima peale veerandtunnist mängu. Kui esimese ringis suutis Kose meeskond viigistada seisu viimastel minutitel, siis seekord said türilased pärast avaväravat sedavõrd mängukindlust, et poolajale mindi juba eduseisul 4:0.

Teisel poolajal muutus mäng veelgi lahtisemaks ja Kose meeskond hakkas ka enam türilaste värava alla jõudma. Pärast 5:0 seisu jõudis Kose avaväravani.