Järvamaa mehed tõusid Tartu rallil poodiumile

Roland Muraka ja Kalle Adler
Roland Muraka ja Kalle Adler Foto: Kristo Kivisoo / Järva Teataja

Kaks nädalavahetusel olnud teisel Tartu Rallyl osalenud Järvamaa ekipaaži tulid omas klassis hõbedale.

EALi Eesti autoralli ja DMACK Trophy Eesti juunioride meistrivõistluste viies ning Läti meistrivõistluste kuues etapp Penetron Tartu Rally võitjatena finišeerisid  autoga Mitsubishi Lancer Evo X Siim Plangi ja  Marek Sarapuu, kes võitsid esikoha ka klassis N4.

Absoluutarvestuse ja N4 klassi teisena lõpetasid  võistlusautoga Mitsubishi Lancer Evo X järvalased Roland Murakas ja Kalle Adler, kes kaotasid võitjatele 38,6 sekundit.