Maavanem ootab parimate kandidaate

Silvi Lukjanov
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto on illustratiivne
Foto on illustratiivne Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Järva maavanem kuulutas välja konkursid parimate ettevõtete ja turismiarendajate tunnustamiseks, kandidaate saab esitada 22. oktoobrini.

Järva maavanem kuulutas välja konkursid «Järvamaa parimad ettevõtted 2015» ja «Järvamaa parimad turismiarendajad 2015». Kandidaatide esitamise tähtaeg on 22. oktoober.

Konkursil «Järvamaa parimad ettevõtted 2015» leiavad tunnustust Järvamaal tegutsevad äriühingud (eduka noore ettevõtja kategoorias ka füüsilisest isikust ettevõtjad), kelle tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud Järvamaa elukeskkonda ja inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet, sissetulekuid ja maakonna tuntust, muutnud maakonda atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, spetsialistidele, investoritele; on aidanud kaasa maakonna positiivsele ja tasakaalustatud arengule.  Hindamise aluseks on kandidaadi eelmise aasta tegevus ja eelmise aasta majandusaastaaruanne.

Konkursil selgitatakse välja Järvamaa aasta ettevõte suur-ja väikeettevõtete kategoorias,  edukas noor ettevõte,  tublim piirkonna edendaja ja aasta ettevõtlussündmus.

Konkursi «Järvamaa parimad turismiarendajad 2015» eesmärgiks on tunnustada avalikult Järvamaal edukalt tegutsevaid turismiarendajaid, atraktiivseid projekte ja silmapaistvaid isikuid ning teadvustada maakonna inimestele turismivaldkonna olulisust.

Konkursil selgitatakse välja aasta turismisündmus ja aasta turismiedendaja.

Vormikohased taotlused esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@jarva.maavalitsus.ee või kirjalikult aadressil Järva Maavalitsus Rüütli 25 Paide 72713 märgusõnaga «Ettevõtete tunnustamine» või «Turismiarendajate tunnustamine» hiljemalt 22. oktoobril 2015.

Konkursi võitjad kuulutatakse välja Järvamaa ettevõtlusnädalal 12. novembril.

Möödunud aastal tunnistati konkursi «Järvamaa parimad ettevõtted» võitjaks suurettevõtete kategoorias Stora Enso Eesti AS Imavere Saeveski, väikeettevõtete kategoorias Kabala Agro osaühing, eduka noore ettevõtte kategoorias OÜ Agritech ja  piirkonna edendaja kategoorias OÜ Veskisilla. 

Konkursil «Järvamaa parimad turismiarendajad 2014» tunnistati aasta turismisündmuseks restorani Põhjaka mõis hea saavutus konkursil 50 parimat Eesti restorani  ja aasta turismiedendajaks OÜ Metsajõe Puhkemaja juhatuse liige Andrek Põllumäe.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles