Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Türi vald selgitab välja parima küla

Rändauhind Küla valgus FOTO: Internet

Alates 6. novembrist ootab türi vald ettepanekuid Aasta küla kandidaatide osas, ettepanekute esitamise viimane tähtaeg on 20. november.

Tellijale Tellijale

Konkursi eesmärgiks on tutvustada ja populariseerida Türi valla külade ja alevike kodanikualgatuslikku tegevust ning tunnustada ja ergutada aktiivse kogukonnaga külasid. Konkursiga selgitatakse välja jooksval aastal aktiivse tegevusega silma paistnud Türi valla küla, mille elanikud on väljapaistvalt tegutsenud selle  arendamisel ja külaelu edendamisel. Arvesse võetakse ka külakogukonna positiivset arengut, omavahelist koostööd, küla heakorda ning külaelanike aktiivsust kultuuri- ja spordiürituste organiseerimisel, üritustel osalemisel ja oma küla tutvustamisel.

Ettepanekuid nimetuse määramiseks võivad teha kõik isikud, asutused ja ühendused. Konkursi võitja ja nimetuse määramise otsustab Türi vallavalitsus korraldusega.

Tagasi üles
Back