R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pank aitab täita perekodu laste jõulusoovid

Birgit Itse
Pank aitab täita perekodu laste jõulusoovid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
MTÜ SEB Heategevusfond andis täna asendus- ja turvakodude lastele üle erinevat talispordivarustust. Suusad, uisud, kelgud läksid lastele üle Eesti. Koos  profijalgpalluritega peeti Tallinna Lauluväljakul maha jalgpallilahing ja sõideti snowtube’idega.
MTÜ SEB Heategevusfond andis täna asendus- ja turvakodude lastele üle erinevat talispordivarustust. Suusad, uisud, kelgud läksid lastele üle Eesti. Koos profijalgpalluritega peeti Tallinna Lauluväljakul maha jalgpallilahing ja sõideti snowtube’idega. Foto: Erik Prozes

Järvamaa pere-ja asenduskodude rohkem kui 30 lapse jõulusoove aitab täita ka SEB heategevusfond.

Heategevusfond kogub annetusi Järvamaa lasteabikeskuse, Lõuna-Järvamaa lasteabiühingu Oisu perekodu ja Koeru perekodu laste soovide täitmiseks.

Täna kella 14.30ks oli täitamata veel 15 lapse soovid, mille seas on nii puldiautosid, Legosid, käekelli, kinkekaarte, tööriistakomplekte, kosmeetikat, aga ka spinningurull.

Märksõnad
Tagasi üles