Türil süttis sotsiaalmaja

Täna kell 13.53 sai päästekeskus väljakutse Türile Viljandi tn 30, kus teataja sõnul oli ühekordse puidust kortermaja katuse vahelt ja pööningult näha immitsemas suitsu.

Päästeameti pressiesindaja sõnul oli Türi komando päästajte kohale jõudes pööninguuksest näha ka leeke. Majast on inimesed evakueeritud ning hoonesse on sisenenud suitsusukeldujad.

Sündmuskohal viibiva Järva Teataja reporteri sõnul on nüüdseks selgunud, et tuli sai alguse 1toalisest korterist, mille omanikku polnud tulekahju tekkimise ajal kodus. Kohale saabunud mehe sõnul ei osanud ta arvata, millest tuli võis alguse saada. Päästjad on tule levikule piiri pannud. Veendumaks, et pööningul ei ole tulepesasid, tuli päästjatel lahti lõhkuda ka osa eterniitkattega katusest. Tulele pandi päästjate sõnul piir nö viimasel minutil.

Paide päästekomando operatiivkorrapidaja Ivar Pipar ütles, et kuna tegemist oli puidust majaga, kus asub mitu korterit ja tule levik võib olla väga kiire, reageerisid väljakutsele mitu komandot: Paide ja Türi päästjad ning Oisu ja Väätsa vabatahtlikud pritsumehed.

Tulekolle on nüüdseks lokaliseeritud ning otsitakse tulepesasid.

Tegemist on sotsiaalmajaga.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles