Saada vihje

Energiakontsern hakkab toetama Grete Šadeiko sportlasteed

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Kuido Saarpuu
Copy
Artikli foto
Foto: Kuido Saarpuu

Eesti Kergejõustikuliit esitles Utilitas järelkasvutiimi 2016 koosseisu, kuhu pääsesid seitse tugevaimaid tulemusi näidanud noorsooklassi sportlast. Utilitas järelkasvutiimi 2016. aasta koosseisusu kuulub ka Säreverest pärit mitmevõistleja Grete Šadeiko.

Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi sõnas, et järelkasvuprojekt on aastate jooksul olnud kestvalt edukas. „Sponsori järjepideva abiga täiskasvanute klassi jõudnud noorsportlasi toetades oleme suutnud tekitada heatasemelise konkurentsi tiimi kohtadele ning Utilitas järelkasvutiim on andnud pidevat täiendust meie esinduskoondistele,“ lausus ta.

Energiakontsern Utilitas toetab noori kergejõustiklasi juba kuuendat aastat. Utilitase nõukogu esimees Kristjan Rahu ütles, et Eesti spordi väärtustamine ja edendamine on ettevõttele olulise tähtsusega. „Utilitase järelkasvutiimist on aastate jooksul sirgunud mitmeid silmapaistvaid sportlasi, kes on saavutanud häid tulemusi nii kodumaal kui ka Euroopa tasemel. Näeme perspektiivi ja medalipotentsiaali ka selle aasta tiimi liikmetel,“ märkis Rahu.

Tagasi üles