T, 28.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ettevõtlusõpe jõuab ka Järvamaa kutsehariduskeskusesse

Silvi Lukjanov
, ajakirjanik
Ettevõtlusõpe jõuab ka Järvamaa kutsehariduskeskusesse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Järvamaa kutsehariduskeskus
Järvamaa kutsehariduskeskus Foto: Erakogu

Ettevõtlusõpe jõuab uuel aastal pea kolmekümnesse kooli, eelkõige on kavas ettevõtlikkust arendada kutsekoolides ja rakenduskõrgkoolides.

Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames on valminud ettevõtlusõppe moodulid nii üld-, kutse- kui kõrgkoolidele. Uusi õppe- ja juhendmaterjale piloteeritakse järgmisel aastal pea kolmekümnes koolis, eelkõige on fookuses ettevõtlusõppe rakendamine kutsekoolides ja rakenduskõrgkoolides.

Järvamaa kutsehariduskeskuse direktor Rein Oselin sõnas, et nemad tegelevad õpilaste ettevõtlusõppega juba mitmeid aastaid. „Õppekavades tuleb kõigil kohustusliku osana läbida ettevõtlusealused. Koolis on moodustatud ka õpilasfirmasid,” sõnas ta. „Ka meie kooli kaks ettevõtlussuuna õpetajat käivad pidevalt täiendamistel ja edaspidi on ettevõtlusalane õpe meilgi veel süsteem ja tõhusam,” lisas ta.

Märksõnad
Tagasi üles