Võrkpallurid mängisid üle pika aja koduseinte vahel

Täna kohtus Järvamaa võrkpalliklubi Paide E-Piima spordihallis Credit 24 meistriliiga mängude sarjas VK Biolars/Jelgava võistkonnaga, kes asub turniiritabelis neist kolm kohta eespool ehk kaheksandal positsioonil.

Esimese küllaltki tasavägiselt kulgenud geimi võitsid lätlased 25:22, sest suutsid geimi lõpus vähem eksida ning kaitses Järvamaa löögid hästi ära tõrjuda. Seevastu Järvamaa võrkpalluritel tulid otsustavatel hetkedel sisse lubamatud vead.

Teises geimis jäid järvalased üsna kiirelt tagaajaja rolli ning vahe kärises raskelt tagasi võidetavalt neljale-viiele punktile. Geim kaotati lõpuks suisa kuue punktiga 19:25.