Uude lastefilmi hakatakse peaosalisi otsima

  • Castingu esimene voor toimub 26. veebruarist 4. märtsini
  • Konkursiga otsitakse kahte peategeleast

FOTO: Internet

Loomingulisest tööst mõneks aastaks pausi võtnud filmirežissöör Ilmar Raag asub tööle uue seiklusliku lastefilmiga „Erik Kivisüda” ning kuulutab välja üle-eestilise konkursi kahe peategelase leidmiseks.

Tellijale Tellijale

Raagi uus mängufilm „Erik Kivisüda” on fantaasiaküllane lastefilm, milles peategelane satub uskumatule teekonnale Kahevahelmaailma ning avastab sellel peadpööritaval rännakul, mis on sõpruse hind. „Muidugi on see lastefilm, sest siin on lapsi, seiklust ja saab naljagi,” kirjeldab Raag. „Samas on selles loos mõistatuste lahendamist, mille vastused paljastavad ka elu kummalisemaid müsteeriume: armastust ja elu ringkäiguga arvestamist. See on lugu, mida ma ise oleksin vaadanud poisina ja mis mulle pakub põnevust praegugi.”

Režissööri sõnul otsivad nad peagi algava suure üle-eestilise konkursiga filmi kahte peategelast, 11-aastast Erikut ja temaealist, võib-olla pisut vanemat ja kasvult pikemat Mariat. Filmikatsetele oodatakse kõiki heledapäiseid poisse vanuses 9-11 eluaastat ning samas vanuses tumeda- või punapäiseid temperamentseid tüdrukuid. „Igast lapsest teeme castingul foto ja videolõigu, milles palume lapsel end tutvustada ning rääkida kaamerasse oma hobidest ja tegemistest,” tutvustab castingu režissöör Piret Toomvap-Schönberg katsetel toimuvat.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles