Pane kõrv peale: Andurid kogusid rohelise mere täie lugusid

FOTO: Ans.Andur/Facebook

Paide ansambel Ans. Andur üllitas äsja uue albumi, mis on järjekorras kaheksas ja kannab nime «Roheline meri». Eeloleval laupäeval jõuab ansambel esitluskontsertide tuuriga kodulinna Paidesse.

Tellijale Tellijale

Kõik uuele albumile jõudnud lood on kirjutatud pärast 2015. aasta albumi „Öine Bingo“ ilmumist. Need on valmis lihvitud Paide muusika- ja teatrimajas asuvas bändi prooviruumis ning lindistatud jälles Tartus Ö Stuudios koos Martin Kikasega. Salvestus kestis detsembrist 2016 detsembrini 2017. Uus album on ilmunud nii CD- kui LP-kujul, väljaandja on OÜ Agrosound ehk siis esimest korda bänd ise.

Veebiväljaandele Rada7 antud usutluses on Ans.Anduri liige Madis Aesma aka Tursk öelnud järgmist: „Väga raske on praegu ütelda midagi plaadi kohta, mille lugudega koos oled suhteliselt äsja nii palju tunde veetnud ja millele niivõrd palju mõelnud. Üldiselt läks albumi tegemine kaunikesti valutult ja kiiresti. Alguses pärast „Öist Bingot“ ei tulnud uusi lugusid küll kuidagi, aga mingil hetkel hakkas häid ideid juba valjemal robinal pudenema. Lõpuks tulid mõned, vahest isegi kõige paremad, ideed siis, kui album oli juba enam-vähem kuju omandanud ja „lukku“ minemas, aga need olid liiga head, et välja jääda.

Tagasi üles
Back