Vastaste jõuline mäng jättis Viking Window finaalist välja

Paide E-Piima spordihallis peetud Eesti korvpalli Saku esiliiga poolfinaal kohtumises kaotas Paide Viking Window Betoonmeister/Tiit Soku korvpallikool/SK Nord meeskonnale 55:69 ning läheb homme mängima pronksmedalile.

Mängu esimene veerand oli paljutõotav ning kulges alguses pigem Viking Window taktikepi järgi. Siis said vastased hoo üles ning väiksele hingetõmbepausile läksid Paide mehed juba viiepunktilises kaotusseisus 14:19.

Teisel veerandajal pani Betoonimeister oma jõulise mängu käima ning Viking Window jäi vähehaaval tahapoole. Poolajale mindi juba 28:35 kaotusseisus.