Paides arutatakse Urmas Vaino eestvedamisel karjääripöörde võimalusi

FOTO: SA Innove

10. mail toimub Paide kultuurikeskuse kohvikus üle-eestilise ürituste sarja „Aita luua homne Eesti“ kolmas vaatus. Kohal on karjääripöörde teinud õpetaja, Eesti tuntuim karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa ning õhtujuht Urmas Vaino.  

Informatiivne, ent samas õdus õhtupoolik on suunatud neile, kes on mõelnud karjääripöördele – mida ette võtta ja kuidas käituda, kui senine töö ja elu enam väljakutseid ei paku?

Fookusteemana arutatakse mõtet minna kooli õpetajaks. Õpetajatöö valinud teiste erialade inimesed on sageli öelnud, et nad soovisid teha tööd, mis reaalselt mõjutaks Eesti ühiskonda, kuid keeruline oli leida seda hetke, millal otsus teha, kuna küsimärke oli palju. Õhtu alustuseks räägib oma kogemusest õpetaja, kes ise on elumuutuse läbi teinud

SA Innove peaspetsialist Silvia Uus ütles, et üritusega soovivad nad pakkuda lahendusi ja anda suuniseid, et otsus langeks lihtsamalt ja teadlikumalt. Pärast annab nõu, mida silmas pidada ja kuidas taibata, millal on õige aeg karjääripöördeks Eesti tuntuim karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa.

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil

Täpsem teave ürituste kohta on leitav siit

Õhtu põnevate jutuajamistega saab alguse kell 17.

Tagasi üles