N, 1.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Esmaspäeval on maamaksu tasumise tähtaeg

Merit Männi
Facebook Twitter
Comments
Detsembris Tallinna linnavalitsuse ees toimunud maamaksu tõusu vastasel piketil olnud plakat..
Detsembris Tallinna linnavalitsuse ees toimunud maamaksu tõusu vastasel piketil olnud plakat.. Foto: Peeter Langovits.

Maksu- ja tolliamet  (MTA) tuletab meelde, et esmaspäeval, 3.oktoobril on 2011. aasta maamaksu teise osa tasumise tähtaeg. Esimene maamaksu tasumise tähtaeg oli 31. märtsil.

Kui aastane maamaksu summa ületas 64 eurot, siis jagati maksu tasumine kaheks osamakseks. See tähendab, et üle 64eurose summa puhul pidi maksumaksja 31. märtsiks tasuma vähemalt pool summast, kuid mitte vähem kui 64 eurot. Ülejäänud osa maamaksust on vaja ära maksta 3. oktoobriks.

MTA saatis sel nädalal meeldetuletusega e-kirja neile enam kui 27 700 isikule, kellel polnud ettemaksukontol vaba raha.

Need, kellel on küsimusi maamaksu kohta, saavad e-maksuameti/e-tolli avalehel kiirviidete all olevas rubriigis «Maamaks» tutvuda maamaksu puudutavate sisuliste andmetega.

Ühtlasi annab MTA teada, et e-maksuameti/e-tolli keskkonnas saab nüüdsest makseid otse teha, see tähendab, et maksumaksja ei pea oma kohustuste täitmiseks eraldi internetipanka sisenema.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles