Paidelane viskab Ülikoolide Euroopa mängudel korve

Sander Viilup.
Sander Viilup. Foto: korvpall24.ee

Portugalis Coimbra linnas toimuvatel Ülikoolide Euroopa mängudel sai TTÜ korvpallimeeskond kirja teise võidu. Üks suurimaid korvikütte oli viimases mängus ka paidelane Sander Viilup.

TTÜ korvpallimeeskond alistas 81:62 Münsteri Ülikool. Eile oldi 81:53 paremad Aveirost, kuid turniiri avamängus tuli vastu võtta 69:72 kaotus Niši Ülikoolilt, vahendab Korvpall24.ee.

Tänane mäng algas meeskonnale tasavägiselt, aga veerandaja lõppedes oli TTÜ 22:19 juhtimas. Poolajaks tehti 13punktiline vahe sisse ning pausile mindi seisult 46:33. Järgmise kahe veerandajaga kasvatati eduseisu veelgi kuue silma võrra, mis andis kokkuvõttes 19punktilise võidu.