Kas sinu ettevõte juba osaleb aktsioonis „Septembris ei joo“

Mugav eluviis, mehelik m

FOTO: Dmitri Kotjuh / JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Eelmise nädala lõpus startinud „Septembris ei joo“ aktsioonil osaletakse tänavu ka tervete ettevõtete ja organisatsioonide kaupa. Mitu nimekat ettevõtet on osalusest juba teada andnud ning sellega head eeskuju näidanud.

Esimestena näitasid initsiatiivi Elisa Eesti, Rimi Eesti, Tondi Lasketiir ja LaMuu.

Lisaks osalemisele saavad kõik huvilised esitada kampaania käigus ka väljakutseid kas sõpradele või teistele organisatsioonidele. Ühena esimestest tegi seda Eesti ametühingute keskliit, kes esitas väljakutse kõikidele Eesti erakondadele.

Tervise arengu instituudi (TAI) eestvedamisel septembris toimuv ning kõiki eestimaalasi alkoholist kuuks ajaks loobuma kutsuva ühisaktsioon „Septembris ei joo“ kannab sel aastal nime „Septembris ei jooks“.

Kampaanias osalemine annab võimaluse koos teistega proovida alkoholivaba elu ja selle eeliseid kogu kuu jooksul. Seda on aga kindlasti lihtsam teha koos personaaltreeneriga, kelleks on armastatud ja nooruslik Luule Komissarov. Treener edastab iga päev osalejatele nõuande, kuidas motiveerituna lõpuni vastu pidada. 

Aktsiooniga on kutsutud liituma kõik, olenemata sellest, kui palju keegi alkoholi tarvitab. Kõik liitunud näitavad eeskuju ja poolehoidu tervislikele eluviisidele ning toetavad reaalsete sammudega alkoholi tarbimise vähendamist. Seda saab teha jagades teavet sotsiaalmeedias, korraldades oma liikmete liitumist aktsiooniga ja esitades kollektiivse väljakutse osaleda aktsioonis ka organisatsiooni partneritele või konkurentidele.

Ettevõtmisega saab liituda kodulehel septembriseijooks.alkoinfo.ee või Facebookis lehel www.facebook.com/septembriseijoo.

Tagasi üles