Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Konkurss selgitab välja parimad vabatahtlikud

Arvamusfestivali vabatahtlikud Kenzo Brauer (vasakul) ja Piret Kanne soovitavad noortel teha vabatahtlikku tööd, sest see annab neile enesekindlust. FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti külaliikumine Kodukant kutsub alates esmaspäevast kuni 10. oktoobrini esitama kandidaate vabatahtlike tunnustamisele „Märka vabatahtlikku!“, mille patroon on president Kersti Kaljulaid.

Tellijale Tellijale

"Eesti Vabariigi juubeliaastal tahame erilist austust ja tänu avaldada nendele inimestele, kes on panustanud Eesti kodanikuühiskonna arengusse ning on vabatahtlikena pannud õla alla vabaühenduste loomisse," selgitas Eesti külaliikumise Kodukant vabatahtliku valdkonna juht Eha Paas. Algatusega soovitakse tunnustada inimesi ja organisatsioone, kes vabast tahtest ja tasu saamata aitavad teisi või panustavad laiemalt ühiskonnale olulistesse algatustesse.

Kandidaate saavad esitada nii kodanikuühendused, riigi- või omavalitsusasutused, ettevõtted, aga ka eraisikud. "Kutsume kõiki inimesi üles hetkeks peatuma ja märkama meie ümber tublisid vabatahtlikke ja nende kaasajaid," sõnas Paas.

Tagasi üles
Back