Omavalitsused hakkavad veerand miljoni euro eest koostööd edendama

Järva Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Raha. Pilt on illustratiivne.
Raha. Pilt on illustratiivne. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Riigi tugiteenuste keskus avab taotlusvooru kohalike omavalitsuste koostöö- ja juhtimisvõimekuse tõstmiseks, toetust antakse kokku 250 000 eurot.

Riigi tugiteenuste keskuse peadirektori asetäitja Martin Karro sõnul on tegemist hea võimalusega viia haldusreformi järgselt ellu uusi ideid ja algatusi kohaliku elu paremaks korraldamiseks. "Ka ühinenud suuremates omavalitsustes on just koostöö jätkuvalt võtmeks siis, kui räägime kohalikul tasandil raha tõhusamast kasutamist või paremate teenuste korraldamisest – olgu selleks siis näiteks ühised teenused, ühisasutuste loomine või kohaliku kogukonna laiem kaasamine," ütles Karro.

Toetust saavad taotleda kohalikud omavalitsused, kohalike omavalitsuste liidud, maakondlikus arenduskeskused, sihtasutused ja mittetulundusühingud. "Kutsun kindlasti kõiki kohalikke omavalitsusi, ühinguid ja organisatsioone üles aktiivselt osalema, sest siin on reaalne võimalus muuta oma kodukoha elukorraldust paremaks," märkis Karro.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles