Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Esita kandidaat liiklusohutuse auhinnale

HELKUR; TALLINN, EESTI, 11NOV10. Liiklus; liiklusohutus; pimedus. th/Foto TOOMAS HUIK/POSTIMEES FOTO: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Maanteeamet ootab kandidaate liiklusohutuse auhinnale, millega tänada juba kümnendat korda valdkonna silmapaistvamaid kohalikke omavalitsusi, ettevõtteid, koostööpartnereid, ürituste korraldajaid, õpetajaid ja ettevõtlikke inimesi. Kandidaate saab esitada 4. novembrini.

 

Auhindu jagab maanteeamet seitsmes kategoorias, nii piirkonniti kui ka üle Eesti:

* kohaliku omavalitsus

* vastutustundlik ettevõte

* liiklusohutuse eeskuju

* aasta üllataja

*koostööpartner;

* üritus;

* õpetaja (lasteaedade ja koolide õpetajad, autokoolide õpetajad ja liikluskoolitajad ning noorsootöötajad ja vabatahtlikud).

Esimest korda annab maanteeamet tänavu välja aasta üllataja auhinna. Sellega tunnustab ta erakordseid või innovaatilisi lahendusi ning ideid, kuidas liiklusohutusprobleeme lahendada.

Kandidaadi ülesseadmiseks tuleb ettepanekus  põhjendada tema esiletõstmist. Kandidaatide esitamise ja talle esitatud nõuetega saab täpsemalt tutvuda liiklusohutuse auhinna statuudist. Dokumendid leiab Liikluskasvatuse koduleheküljelt.

Maanteeameti ennetustöö ja liiklusohutuse osakondade töötajatest moodustatud komisjon valib välja tunnustuse pälvivad isikud, organisatsioonid ja ürituse korraldajad. Tunnustuse saajaid tänab amet pidulikul vastuvõtul, mis on 6. detsembril Harjumaal.

Tagasi üles
Back