Järvamaa jooksumees näitas konkurentidele kandu

Olavi Allase troonib murdmaajooksu karikavõistluste esikohal.
Olavi Allase troonib murdmaajooksu karikavõistluste esikohal. Foto: EKJL

Eile Pärnumaal Jõulumäel toimunud Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel võitis meeste arvestuses kümnekilomeetrise raja kergejõustikuklubi Järvala sportlane Olavi Allase.

Olavi Allasele tõi sügisesel maastikul karikavõidu aeg 32.54. Tema järel lõpetas teisena Karel Hussar (TÜ/ASK), kelle aeg oli 33.12 ning kolmas oli Ats Sõnajalg (Sparta Spordiselts) ajaga 35.00. Meeste jõudis üheksandana finišisse järvalane Ilmar Udam (KSK Alem), kel kulus jooksumaa läbimiseks aega 39.38.

Naistest võitis KJK Vike jooksja Kelly Nevolihhin, kes läbis kuus kilomeetrit ajaga 22.27. Teise koha teenis Minna Kuslap (SK Jooksupartner) tulemusega 22.33 ja kolmas oli ajaga 23.19 Kaisa Kukk (Treeningpartner).