Tuntud tegijad hakkavad Türil noori motiveerima

Järva Teataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Türilased Veigo (vasakul) ja Virgo Kaaret avasid oma esimese klubi naistepäeval või oma sünnipäeval, kuidas võtta, ning kinkisid klubi esimesele sajale naiskülastajale lille. Seda teevad nad siiani.
Türilased Veigo (vasakul) ja Virgo Kaaret avasid oma esimese klubi naistepäeval või oma sünnipäeval, kuidas võtta, ning kinkisid klubi esimesele sajale naiskülastajale lille. Seda teevad nad siiani. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

20. oktoobril leiab Türi noortekeskuses aset motivatsiooniõhtu ja huvilistel on võimalus kohtuda DJ, õhtujuhi ning ettevõtja Veigo Kaaretiga. Tegemist on esimese kokkusaamisega üritustesarjas "Noorte motivatsiooniõhtu Türil", viib kokku noored ja eirnevate eluvaldkondade esindajad. 


 

Tegemist on kolme noore omaalgatusliku ideega ning üritustesarja eesmärgiks on korraldada noortele vanuses 12+ motivatsiooniõhtud, kuhu kusutakse esinema erinevate eluvaldkondade esinejad, et nad räägiksid oma karjäärist ja tegemistest. Sellega innustatakse noori tegelema erinevate huvialadega ja olema aktiivne ühiskonnaliige.

20. oktoobril kell 17 tuleb noortega kohtuma Veigo Kaaret kes on DJ, õhtujuht ja ettevõtja ning ööklubi Madhouse üks loojatest. Tema räägib, kuidas oma hobist arendada välja ettevõtlus ning,sellega ühiskonna ellu panustada.

Tagasi üles