Linnameeskond sai Vändras kindla võidu

Merit Männi

Paide Linnameeskond U21 sai Esiliiga B alagrupis teise väärt võidu järjest, alistades võõrsil Vändra Vapruse koguni 4:0.

Vaprus oli tänavused eelmised kolm omavahelist kohtumist võitnud, kuid täna oli kaalukauss kindlalt Paide poolel. Eile Nõmme Kalju vastu vahetusest sekkunud Henri Hanson avas skoori 16. minutil, teisel poolajal oli kahel korral täpne vigastuspausi järel naasnud Kristofer Piht ning ühe värava lisas Hans-Artur Ehman, teatab Linnameeskond oma kodulehel.

Koha üleminekumängudel kindlustanud Paide Linnameeskond U21 võõrustab järgmises voorus 3. novembril kell 13 Lasnamäe Ajaxit.

Paide U21 mängis täna koosseisus: Mattias Sapp, Kevin Metso, Sören Kaldma, Tanel Neubauer, Siim Aer, Joel Kokla, Rait Õlge, Henri Välja, Henri Hanson, Uku Lattik, Kristofer Piht. Varus: Sten Erik Tuuleveski, Radmar Arula, Hans Artur Ehman, Henry Eichenbaum, Jarmo Laanetu, Marten Lehtsaar, Andre Tuul.