EVEA kuulutab välja konkursi „Eesti ettevõtlik vaim 2018“

Kuido Saarpuu
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
EVEA.
EVEA. Foto: Meelis Meilbaum

EVEA korraldab juba kuuendat aastat väikeettevõtjaid tunnustavat konkurssi „Eesti ettevõtlik vaim 2018“, kuhu oodatakse kandideerima väikese ja keskmise suurusega ettevõtteid üle Eesti.

Alates 2013. aastast toimub EVEA korraldusel ettevõtluskonkurss Eesti parimate väikeettevõtete selgitamiseks viies kategoorias. Lisaks selgub parim ettevõtlust vedav organisatsioon.

Üle 99 protsendi Eesti ettevõtetest kuulub väikeste, keskmiste ja mikroettevõtete hulka. Seega Eesti väikeettevõtluse edukus määrab suures osas kogu Eesti majandusedukuse. Samuti on just väikeettevõtlus põhiline uute töökohtade looja ning uute ideede katsetaja.

„Tunnustamaks väikeettevõtluse nii olulist rolli Eesti majanduses, korraldamegi konkurssi parimatest parimate ja nende kaudu kogu Eesti väikeettevõtluse tunnustamiseks,“ märkis EVEA president Heiki Rits. „Parimad selguvad ka sel aastal kuues kategoorias,“ lisas ta.

Üle-eestilise väikeettevõtjate konkursi „EESTI ETTEVÕTLIK VAIM“ kategooriad on:

PÕLVKONDADE ÜHISJÕUD – aasta pereettevõte;

PARIM NAISETTEVÕTJA – aasta naisettevõtja;

MAA SOOL – aasta maaettevõtja;

PARIM START– aasta edukaim alustav ettevõte;

EDUKAS SOOLOETTEVÕTJA – aasta parim iseendale tööandja;

KOOSTÖÖ VEDUR – kohalik organisatsioon või erialaühendus, kelle ühine tegu või tegevus on märkimisväärselt edendanud kohalikku elu ja väikeettevõtjate vahelist koostööd.

Konkursi tingimustega saab tutvuda kodulehel. Samuti leiab seal ankeedid kandideerimiseks. Kandidaatide esitamise viimane tähtaeg on 15. detsember 2018.

Võitjad kuulutatakse välja 16. jaanuaril 2019 Tallinnas toimuval pidulikul auhinnagalal „Eesti  ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni“. 

Märksõnad

Tagasi üles